O kancelarii

Powstanie Kancelarii Prawno – Podatkowej Piątak i Wspólnicy spółki komandytowej jest efektem blisko 10 – letniego doświadczenia w doradztwie podatkowym, rachunkowości oraz świadczeniu usług prawnych. Od samego początku główną ideą było zapewnienie kompleksowej oraz profesjonalnej obsługi prawno – księgowej, stąd zarówno kancelaria prawna jak i podatkowa.

Przygotowywane umowy oraz inne dokumenty za każdym razem analizowane są pod kątem podatkowym.

Naszym atutem jest współpraca z innymi radcami prawnymi specjalizującymi się w różnych dziedzinach prawa. Dbamy również o wysoki merytoryczny poziom specjalistów. Kierujemy się zasadą, że doradztwo lub inna świadczona przez nas usługa musi być nie tylko fachowa, ale również wykonana w rozsądnym terminie.

Posiadanie kancelarii w Ustce oraz w Słupsku pozwala na sprawny obieg dokumentów oraz informacji. Pomimo tego prowadzimy również obsługę prawno – księgową bezpośrednio w siedzibach prowadzonych przedsiębiorstw.

Zaufało nam kilkadziesiąt podmiotów, z którymi stale współpracujemy. Pozwoliło to na wyspecjalizowanie się w prawie cywilnym, handlowym, pracy, transportowym a także zamówieniach publicznych oraz ochronie danych osobowych.

Obsługa prawna podmiotów publicznoprawnych pozwoliła na zgłębienie zasad postępowania administracyjnego oraz sposobu funkcjonowania jednostek sektora finansów publicznych.

Prowadzimy również sprawy sądowe i administracyjne klientów indywidualnych (prawna)/ Prowadzimy również doradztwo podatkowe oraz usługi księgowe dla firm i klientów indywidualnych (podatkowa)

Prowadzimy również sprawy sądowe i administracyjne Klientów indywidualnych.